top of page
masterclass-2.jpg
Masterclass Inner Healing met Ken Fish

 

Datum: donderdag 8 oktober 2026

Tijd: 09:00 – 21:30 uur

Locatie: Kom en Zie, Rotterdam

Kosten: € 48,50 inclusief lunch

Verdieping in de bediening van innerlijke genezing

Voorafgaand aan de conferentie Integrated Healing organiseren we op donderdag 8 oktober een intensieve Masterclass Inner Healing met Ken Fish en het team van Orbis Ministries.

Deze dag is bedoeld voor mensen die al enige basiskennis en ervaring hebben op het gebied van gebed voor genezing en innerlijke genezing en zich hierin verder willen verdiepen.

Door middel van verdiepend onderwijs, live demonstratie, praktische training, bediening en ruimte voor vragen neemt Ken Fish deelnemers mee in de praktijk van innerlijke genezing – in het bijzonder bij mensen met diepe emotionele verwondingen, trauma en complexe achtergronden. 

Wat is Integrated Healing?

In de bediening aan mensen zien we regelmatig dat fysieke ziekte, emotionele verwonding en geestelijke gebondenheid met elkaar verweven kunnen zijn. Lichamelijke genezing, innerlijke genezing en bevrijding kunnen daarom niet altijd los van elkaar worden gezien.

Ken Fish staat bekend om zijn geïntegreerde benadering van deze verschillende gebieden. Vanuit een Bijbels fundament laat hij zien hoe fysieke genezing, innerlijke genezing en bevrijding met elkaar kunnen samenhangen en hoe je in de praktijk leert onderscheiden wat iemand nodig heeft.

Tijdens deze Masterclass ligt de nadruk specifiek op innerlijke genezing en op het leren bedienen van mensen bij wie diepere of meerdere factoren tegelijkertijd een rol spelen.

Verdiepend én praktisch

De Masterclass is geen introductiecursus. We gaan verder dan de basis en richten ons zowel op verdieping van inzicht als op de praktijk van bediening.​

Tijdens de dag is er onder andere aandacht voor:

  • verdiepend onderwijs over innerlijke genezing;

  • de samenhang tussen innerlijke genezing, fysieke genezing en bevrijding;

  • bediening aan mensen met trauma, emotionele verwondingen en complexe achtergronden;

  • praktische principes en modellen voor bediening;

  • live demonstratie van innerlijke genezingsbediening;

  • praktische training en bediening;

  • ruimte voor vragen en antwoorden.​

 

Een belangrijk onderdeel van deze dag is dat Ken niet alleen onderwijs geeft over de principes van innerlijke genezing, maar deze ook live demonstreert. Zo krijgen deelnemers de gelegenheid om te zien hoe hij luistert, onderscheidt en iemand stap voor stap bedient.

Voor wie is deze Masterclass?

De Masterclass is bedoeld voor onder andere:

  • studenten van de ORBIS School of Ministry (OSM);

  • voorgangers en gemeenteleiders;

  • leiders en leden van gebeds- en ministryteams;

  • mensen die betrokken zijn bij genezings- of bevrijdingsbediening;

  • anderen die al enige ervaring hebben met innerlijke genezing en zich hierin verder willen ontwikkelen.

 

Gewenste voorkennis

Er wordt basiskennis van de bediening van genezing en innerlijke genezing verondersteld.

Bij voorkeur hebben deelnemers He Restores My Soul 101, 102, 103 van de ORBIS School of Ministry gevolgd, of beschikken zij door andere training en praktijkervaring over een vergelijkbare basis.

Kosten en praktische informatie

Deelname aan de Masterclass Inner Healing kost € 48,50 per persoon

Lunch is inbegrepen bij de deelnameprijs.

Het diner is niet inbegrepen en is op eigen gelegenheid. In de directe omgeving van Kom en Zie zijn voldoende mogelijkheden om iets te eten.

Over Ken Fish

Ken Fish is internationaal spreker en oprichter van Orbis Ministries. Hij traint en bedient kerken en leiders op het gebied van onder andere fysieke genezing, innerlijke genezing en bevrijding.Ken combineert Bijbels onderwijs met jarenlange praktijkervaring. Kenmerkend voor zijn bediening is zijn geïntegreerde benadering, waarbij hij oog heeft voor de mogelijke samenhang tussen lichamelijke, emotionele en geestelijke factoren.​Tijdens zijn onderwijs maakt hij voortdurend de vertaalslag naar de praktijk. Daarom vormen live demonstratie en daadwerkelijke bediening een belangrijk onderdeel van deze Masterclass.​

 

Onderdeel van Integrated Healing

De Masterclass vindt plaats voorafgaand aan de conferentie Integrated Healing met Ken Fish en het Orbis-team.​Tijdens de conferentie wordt het bredere fundament van Integrated Healing behandeld: de samenhang tussen fysieke genezing, innerlijke genezing en bevrijding. De Masterclass op donderdag gaat hierin een stap verder en is specifiek gericht op mensen die zelf willen groeien in het begrijpen en toepassen van innerlijke genezingsbediening.​

 

Wil je niet alleen méér begrijpen van innerlijke genezing, maar ook groeien in hoe je anderen hierin op een Bijbelse, zorgvuldige en effectieve manier kunt bedienen? Dan is deze Masterclass voor jou.​

bottom of page